Z rodzicami łatwiej

Kończy się rok szkolny. Przez cały rok rodzice dzielnie wspierali swoje dzieci. W klasie II nie tylko pomagali w organizacji klasowych uroczystości, ale także prowadzili ciekawe zajęcia. Jesienią uczniowie pod czujnym okiem Pani Barbary Fudalej zrobili z jesiennych liści  piękne bukiety.

W grudniu  pomysłowe mamy  pokazały  i wykonały świąteczne ozdoby. Pani Aldona Rusiecka pokazała jak z czasopism, których w domu nie brakuje, zrobić piękną choinkę. Klasową choinkę przyozdobiły bombki wykonane przez uczniów według pomysłu  Pani Agnieszki Wileczek. Zajęcia prowadzone przez rodziców bardzo uczniom się podobały i dlatego na Dzień Matki to oni chcieli zrobić Mamom prezent – niespodziankę. Na zajęcia zaprosiliśmy Panią Renatę Kozioł, która jest członkiem „Babskich Fajf”  działających przy Stowarzyszeniu Szreniawa 2010. Uczniowie wykonali razem z Panią Renatą piękne bransoletki z kapsli.  Prezenty sprawiły mamom podwójną radość: zostały wykonane przez ich dzieci i były bardzo eleganckie.  Wszystkim rodzicom dziękujemy i zapraszamy w następnym roku.

Uczniowie i wychowawca klasy II b