Krok od Finału Ogólnopolskiego

17 czerwca 2015r. na obiektach sportowych Orlik w Chęcinach odbył się Wojewódzki Finał Piłkarskiego Turnieju ,,Młoda Piłkarska Kadra Czeka”.D o rozgrywek przystąpili również uczniowie z Koszyc: Bobrowski Jakub, Kokoszka Bartłomiej, Macheta Filip, Zdunek Michał, Dziadana Dawid i  Gałka Tomasz.

Nasi uczniowie w pierwszym meczu ulegli  swoim rówieśnikom ze Staszowa 1: 3 po wyrównanej walce. W drugim meczu pokonali zawodników z Chęcin 6 : 1, zaś w decydującym o pierwszym meczu spotkaniu z Małogoszcza ulegli 4 : 2. Ostatni mecz  z Małogoszczą według opinii obserwatorów był najlepszym meczem turnieju, chociaż wynik tego nie oddaje. Do ostastniego gwizdka mecz był wyrównany, obfitował w  wiele szybkich akcji  i niewykorzystanych sytuacji.Ty razem  szczęscie uśmiechnęło się do drużyny z Małogoszczy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy  awansu do finału wojewódzkiego  i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich.

Marek Szymański