POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 16.06.2015r. uczennice gimnazjum uczestniczyły w  zawodach piłki  nożnej, które odbyły się na ,,orliku’’ w Pałecznicy . W turnieju uczestniczyły cztery drużyny. Mecze były rozgrywane systemem  ,,każdy z każdym". Od pierwszego do ostatniego spotkania nasze zawodniczki cieszyły się zwycięstwami.

Pałecznica I – Koszyce   0:2

Pałecznica II – Koszyce  0:4

Proszowice – Koszyce    0:1

Dla niektórych uczennic opuszczających szkołę były to ostatnie zawody, w których mogły reprezentować szkołę. Na pewno będzie to dla nich miłym wspomnieniem, które będzie przywoływało uśmiech przez lata.  Zaś tym zawodniczkom, które będą dalej uczestniczyć w zawodach,  życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!

Skład: Kinga Książek, Oliwia Bobrowska, Paulina Marzec, Agnieszka Kowalska, Magda Bakowska, Wiktoria Grzybek, Dagmara Stojak, Dominika Stojak, Alicja Piorun.

I  miejsce –   Koszyce

II miejsce -   Proszowice