"Bawią się znakomicie dzieci i rodzice"- piknik rodzinny

13 czerwca 2015 roku Dyrekcja, wychowawcy klas O-III i Rada Rodziców po raz drugi zorganizowali Festyn Rodzinny. Impreza była połączeniem trzech ważnych dla całej rodziny świąt: Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca.

Rozpoczęły go uczennice pokazem gimnastyki artystycznej przygotowanym przez panią E. Lotko. Profesjonalizm dziewcząt został nagrodzony gromkimi brawami. Przed sportową rywalizacją dzieci z klas zerowych zaśpiewały dla rodziców piosenki a następnie wszyscy mogli zmierzyć się w konkurencjach dla uczniów i rodziców. Dzieci i rodzice rywalizowali między sobą, ale były także konkurencje sportowe dla całych rodzin. Jak w roku ubiegłym  największym  zainteresowaniem cieszyły się kręgle, ale i inne zabawy bardzo integrowały całe rodziny. Po zmaganiach  sportowych każde dziecko mogło nabrać nowej siły spożywając grilowaną przez rodziców kiełbaską. Każde dziecko dla ochłody otrzymało zimnego loda. Uczniowie i dzieci mieli szansę w plastycznej twórczości pokazać ,,najszczęśliwszy dzień w swojej rodzinie”. Wszyscy świetnie się bawili i już czekają na kolejny piknik. Na zakończenie każda rodzina biorąca udział w zawodach otrzymała pamiątkowy dyplom.