Pożegnalny Turniej

Święto Dnia Dziecka połączyłyśmy z pożegnaniem dziewcząt z klas trzecich gimnazjum turniejem w halową piłkę nożną. Na parkiecie znalazły się wszystkie gwiazdy szkolnego sportu ze szkoły podstawowej i gimnazjum  (zabrakło tylko kontuzjowanej Karoliny Gałki). Ostatni raz dziewczyny rywalizowały w piłkę w takim składzie.

Były ostatnie bramki, strzały, obrony, wygrane mecze. Były ostatnie wspomnienia pierwszych kroków na parkiecie, pierwszych zwycięstw i porażek. Były szczere łzy bo przecież trudno rozstawać się z kimś z kim praca była  tylko przyjemnością. Dziewczynki z kl VI wrócą pierwszego września jako gimnazjalistki, natomiast trzecioklasistki już tylko będą nas odwiedzać. Żegnamy: Kingę Książek, Karolinę Gałkę, Monikę Bojko, Paulinę Marzec, Weronikę Jagłę, Magdę Bakowską, Agnieszkę Kowalską, Anetę Raś. Trzymamy za Was kciuki w nowych szkołach.

Ewa Lotko