Najmłodsi na wycieczce w Krakowie

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych wzięły udział w wycieczce do Krainy Zabaw Dziecięcych w Krakowie. Animatorzy zabrali grupę dzieci w podróż po wspaniałym i fascynującym świecie krakowskich legend.

W programie imprezy było przebieranie dzieci, malowanie twarzy, zabawy z Animatorami, konkursy o tematyce krakowskiej ze znajomości legend i zwyczajów krakowskich oraz spotkanie z Lajkonikiem. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zabawach i chętnie odpowiadały na pytania związane z Krakowem. Największą atrakcją dla dzieci była zjeżdżalnia, a także basen z piłeczkami i trampolina. Na koniec zrobiono dzieciom pamiątkowe zdjęcia i zaproszono na poczęstunek. Po skończonej imprezie krakowskiej dzieci udały się do Mc Donalda, gdzie miło spędziły czas jedząc posiłek. W trakcie wycieczki rodzice pomagali wychowawcom w sprawowaniu opieki nad dziećmi. Wszyscy wrócili z wycieczki pełni wspaniałych wrażeń.

Wychowawcy Oddziałów Przedszkolnych i Przedszkola