Blisko II miejsca

27 maja 2015r na obiektach sportowych KS Świt Krzeszowice odbyły się Rejonowe Eliminacje Chłopców w Piłce Nożnej. Na tym etapie rozgrywek występują drużyny gimnazjalne  reprezentujące powiaty: Bochnia (Gimnazjum Nr 2 ), Kraków Powiat (Gimnazjum Świątniki Górne), Miechów (Gimnazjum Książ Wielki), Proszowice (Gimnazjum Koszyce)  i Wieliczka (Gimnazjum Niepołomice).

Turniej rozegrany został systemem ,,każdy z każdym” , każdy mecz trwał 2x10min. Gra była bardzo zacięta i toczona w szybkim tempie. Nasi uczniowie w pierwszy meczu pokonali rówieśników z Książa Wielkiego 4:0, następnie ulegli zawodnikom Bochni 2:7 i zremisowali ze Świątnikami Górnymi oraz Niepołomicami 1:1. W końcowej klasyfikacji nasi zawodnicy zajęli III miejsce chociaż do końca walczyli o II lokatę i byli blisko osiągnięcia celu. Drużynę z Koszyc stanowili uczniowie: Wilk Patryk, Zientara Sebastian, Rusiecki Piotr, Szczepański Jakub, Golba Bernard, Zaleśny Arkadiusz, Zaleśny Michał, Miarka Dominik, Piorun Kamil,  Świątek Maciej, Kabat Paweł, Artur Czernich, Zając  Szczepan. Naszym uczniom gratulujemy osiągniętego sukcesu, walki do końca i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich.

Klasyfikacja Turnieju

I – Bochnia