Dla Mam

Święto Matki  to najpiękniejsze święto w roku. Tego dnia dzieci z oddziałów przedszkolnych przedstawiły część artystyczną dla swoich mam. Dzieci śpiewały różne piosenki, nie zabrakło również pięknych wierszy skierowanych do Mam.

Zakończyły swój występ tańcem do piosenki „Kwiat jednej nocy”. Są dni o których zapominać nam nie wolno, które napełniają zadumą, radością, ciepłem i wzruszeniem. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości. Na zakończenie każda mama otrzymała od swojej pociechy kwiatka i laurkę. Uroczystość była bardzo udana, a wszystkie mamy wzruszone. Za piękne występy dzieci otrzymały od mam słodkości. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, a po występach mamy spotkały się przy ciastku i kawie.

Alicja Gozdek - Szablińska

Renata Kasperek