Wiosenne zmagania przy stołach

W niedzielne przedpołudnie 26.04.2015r. w hali sportowej w Koszycach odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do sportowej  gry przystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej ze Szczurowej i Koszyc. Turniej ten zorganizowany został w ramach akcji ,,Promujemy aktywny tryb życia” oraz sportowej integracji pomiędzy szkołami w Szczurowej i Koszycach. Miłośnicy tenisa stołowego rywalizowali w systemie ,,do dwóch przegranych meczów”.

Mecze toczone były w sportowej rywalizacji, a niektóre potkania  obfitowały w wiele długich i szybkich wymian. W czasie trwania turnieju grających odwiedziła delegacja  z zaprzyjaźnionej Gminy z Węgier –z Derecske. Atrakcją turnieju był mecz rozegrany pomiędzy Burmistrzem Derecske p. Bako Istvanem, a  nauczycielem Markiem Szymańskim. Turniej stał się również okazją do zawiązania się nowych przyjaźni i znajomości  pomiędzy uczniami z Koszyc i Szczurowej. Najlepszym  zawodnikiem turnieju (wygrał wszystkie mecze) został uczeń klasy V Szkoły Podstawowej z Koszyc Jakub Szczęsny. Wszystkim uczestnikom turnieju gratuluję zajętych miejsc, zaangażowania i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Wyniki turnieju:

I –   Sczęsny Jakub - Koszyce