Sztafetowe Biegi Przełajowe

27.04.2015r. w Parku Miejskim w Proszowicach odbyły się Powiatowe Eliminacje w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w kategorii  Szkoły Podstawowe i Gimnazja.Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali  w sztafecie 9x1000m.Nasi uczniowie w składzie: Kakuba Jakub, Świątek Tomasz, Gajówka Bartłomiej, Głusek Michał, Gola Bartosz, Sagan Daniel, Jędrzejczyk Igor,Moliszewski Paweł, Przytuła Kamil, Tomczyk Patryk, Czekaj Mariusz zajęli  IV miejsce.

Klasą dla siebie okazali się gimnazjaliści, którzy rywalizowali na dystansie 10x1000m i do samego końca  toczyli wyrównana walkę o I miejsce z rówieśnikami z Pałecznicy i Proszowic.Zespołowa walka,zaangażowanie w każdym biegu, mądra taktyka, chęć wygrania  doprowadziły naszych uczniów do wygrania zawodów.Nasi uczniowie biegli  w składzie: Miarka Dominik, Czernich Artur,Zaleśny Arkadiusz, Rusiecki Piotr, Szczepański  Jakub, Resler Damian, Świątek Maciej, Stasielak Mateusz, Ćwikła Kamil, Stojak Kamil oraz zawodnicy rezerwowi: Piorun Kamil i Pokigo Jakub.Zwycięska sztafeta będzie reprezentować naszą szkołę i powiat w Wojewódzkim Finale, który odbędzie się w Nowym Targu.Naszym biegaczom gratulujemy  sukcesu i życzymy dalszych udanych występów na biegowych ścieżkach.

Klasyfikacja końcowa sztafet - Gimnazja Chłopcy

I- Koszyce