Rejonowe Eliminacje w tenisie Stołowym Chłopców

25 marca 2015r. na obiektach sportowych Gimnazjum w  Koźmicach  Wielkich odbyły się Rejonowe Eliminacje w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Chłopców w kategorii Gimnazjum. Do gry przy stołach przystąpiło 24 zawodników reprezentujących powiaty: wielicki, bocheński, miechowski,  proszowicki i krakowski .

Nasz powiat w grze indywidualnej reprezentowali uczniowie z Pałecznic y  i Koszyc (Chlebek Kacper, Wilk Patryk, Świątek Maciej i Jazgarzyński Jakub). Najlepiej  z naszej reprezentacji zaprezentował się Chlebek Kacper, który zajął 11 miejsce. Natomiast nasza drużyna w składzie Chlebek Kacper, Wilk Patryk i Kabat Paweł w rozgrywkach drużynowych zajęła 7 miejsce. Warto dodać, że naszym  tenisistom przyszło rywalizować z uczniami, którzy  są zawodnikami  klubów  sportowych i czynnie uczestniczą w ligowych rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Pomimo tego dla naszych zawodników był to udany występ.

Marek Szymański