Szkolna Liga - medale rozdane

Od listopada 2014r.  do marca  2015r. rozgrywana  była Szkolna Liga w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt w kategorii Szkoła Podstawowa. Szkolna Liga przeprowadzona została w ramach akcji ,,Ruch na przerwach” i miała  na celu uaktywnienie sportowe młodzieży, rozwijanie pasji do tenisa stołowego oraz ukazanie alternatywnego sposobu spędzenia czasu w przerwach międzylekcyjnych.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło 48 uczniów, którzy grając systemem ,,do dwóch przegranych meczów”  toczyli wyrównane pojedynki przy stołach. Szkolna Liga cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, stoły były w czasie przerw oblegane zarówno przez grających, jak i kibiców. Pierwsze trzy miejsca otrzymały  nagrody w postaci  pucharów oraz dyplomów, natomiast każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.  Uczniowie sami sędziowali sobie mecze, śledzili tabelę wyników oraz zapisywali wyniki spotkań.   Cele jakie zostały założone organizując SLTS zostały w pełni zrealizowane: uczniowie chętnie rywalizowali przy stołach i czynnie spędzali czas w przerwach międzylekcyjnych.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego.

Wyniki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego Chłopców

I miejsce - Buczek Dominik