Tańce, wróżby, smaczne ciasto czyli zabawa andrzejkowa

Ostatniego listopada obchodzimy andrzejki i wchodzimy w okres adwentu, czas wyciszenia i przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji 26 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa, podczas której ustawiała się kolejka do wróżek. Każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w przyszłości, kim będzie, co będzie robił.

Z lanego wosku wróżka odczytywała wszystkim wspaniałą przyszłość, pod kubkami kryły się różne rekwizyty, a przebijane serce wskazywało imię bliskiej osoby.

Oczywiście to tylko zwyczaje andrzejkowe i tradycja a jednocześnie miła i wspólna zabawa, okazja, kiedy można razem spędzić czas, porozmawiać i potańczyć.

Tradycyjnie były słodkie wypieki, przygotowane przez Mamy oraz  Babcie, za co  bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!

Uczniowie, którzy przynieśli słodkości to: Daniel Sagan, Zuzia Grzęda, Szymon Pytel, Sara Klasa, Igor Nowak, Julia Stępień, Iza Palmonczyńska.

Opiekunowie

Samorządu Szkolnego