11 LISTOPADA - POLSKA WOLNA I NIEPODLEGŁA

11 listopada 1918 roku, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Jest to ważna data dla każdego z nas, dla każdego Polaka. W tym dniu w szczególny sposób pamiętamy o tych, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, o tych, którzy oddali swe życie, abyśmy my teraz mogli żyć w wolnej i niepodległej Polsce. Z tej okazji uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w uroczystej Mszy św. odprawionej w intencji Ojczyzny.

- Szkoła Podstawowa: Alicja Drobniak, Weronika Kasza, Martyna Cisak, Aleksandra Książek, Jakub Szczęsny, Mateusz Kozakowski;

- Gimnazjum: Agnieszka Kowalska, Julia Pokigo, Katarzyna Janas, Małgorzata Piecuch, Anna Strączek, Bartek Adamczyk, Krzysztof Bodzioch.

Małgorzata Bogdał

Katarzyna Malec