W rytmie angielskiej piosenki

W środę 29 października 2014r. w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie z przedszkola oraz klas I-VI.

Oto uczestnicy konkursu: Izabela Morsztyn, Karol Patriak,  Filip Bienias, Nikola Skalska, Julia Kawecka, Krzysztof Pawełek, Maria Pawełek, Ewelina Daniel, Kamila Batko, Martyna Cisak, Alicja Drobniak, Katarzyna Bonar, Oliwia Widłak, Izabela Palmończyńska, Justyna Gurda, Nikola Chlebek, Ewelina Zdankiewicz, Tomasz Gałka, Mateusz Kozakowski, Bartek Kokoszka, Dominik Buczek, Bartek Gola, Jakub Kakuba, Karol Zawartka, Julia Stępień, Weronika Gorzałczany,  Martyna Koziara, Sara Klasa, Oliwia Książek, Klaudia Kalina, Zuzanna Grzęda i Gabriela Chadzak.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo przejęci występem i tak liczną publicznością, ale przygotowane piosenki zaśpiewali tak, jak potrafili najlepiej. Z pewnością nie było to łatwe zadanie, dlatego też publiczność każdy występ nagrodziła wielkimi brawami.

Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: pani Dyrektor Helena Michalec, pani Anna Król i pani Anna Muter. Jury doceniło wszystkich wykonawców, bo każdy z nich zachwycił czymś szczególnym, więc każdy został nagrodzony upominkiem. Udział w konkursie na pewno dla najmłodszych uczestników był dużym przeżyciem a dla wszystkich miłą zabawą.

Uczniów do występu przygotowywali nauczyciele uczący języka angielskiego. Uczniów klas 1-3 przygotowała pani Ewa Sokołowska - Piecuch, a uczniów klas IV –VI pani Klaudia Kierońska.

Małgorzata Bogdał