Ślubowanie gimnazjalistów

20 października miało miejsce ważne wydarzenie szczególnie dla uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum. W obecności Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz wszystkich gimnazjalistów odbyło się uroczyste ślubowanie, podczas którego pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

Przedstawiciele klas Ia i Ib z podniesioną prawą dłonią uroczyście ślubowali na sztandar szkoły dbać o honor i tradycje szkoły oraz godnie reprezentować jej imię. Rzetelną nauką i pracą przyrzekli wypełniać pokładane w nich nadzieje. Teraz to także oni przez najbliższe trzy lata będą tworzyć wizerunek szkoły, biorąc aktywny udział w jej życiu.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że tekst ślubowania na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wyrażamy nadzieję, że nie okaże się on tylko czczą formułą, ale będzie świadczył o dojrzałości i odpowiedzialności uczniowskiej.

Wychowawcy klas pierwszych