Dziękujemy sercem i kwiatami...

15 października 2014 r. w naszej szkole panowała szczególnie miła atmosfera.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej podczas uroczystej akademii uczniowie klasy IIIb Szkoły Podstawowej oraz gimnazjaliści wierszami, piosenkami, występami w krótkich scenkach kabaretowych ze szkolnego życia podziękowali nauczycielom za pracę, trud wychowania i życzliwość  oraz życzyli pedagogom sukcesów w pracy, dobrych uczniów i uśmiechu.

Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście – pan Wójt Stanisław Rybak, przewodniczący Rady Gminy pan Tadeusz Nawrot, Inspektor ds. Oświaty pani Olga Kabat, Dyrektor Muzeum Ziemi Koszyckiej pan Stanisław Szymański, ksiądz proboszcz Adam Pawlik, przedstawiciele Rady Rodziców na czele z panią Katarzyną Nowak oraz  nauczyciele emeryci.

Pan Wójt Stanisław Rybak wręczył nagrodę pani wicedyrektor Helenie Michalec. Po raz pierwszy wręczył także dyplomy i nagrody pieniężne uczniom ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnie ocen powyżej 5,0 i otrzymali wzorowe zachowanie. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i mamy nadzieję, że do grona wyróżnionych dołączą kolejni, którzy za całoroczną pracę i wzorowe zachowanie otrzymają stypendia w przyszłym roku szkolnym.