Nowy Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej został wybrany

Samorząd Szkolny rozpoczyna swoją działalność. 11 września 2014 roku zostali wybrani nowi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą Samorządu została Klaudia Kalisz, zastępcą Tomasz Gałka, sekretarzem Aleksandra Książek. Wymienione osoby są uczniami klasy VI.

Funkcję skarbnika objęło dwóch uczniów: Bartłomiej Gajówka z klasy IVa i Jakub Szczęsny z klasy Va.

W bieżącym roku szkolnym będą także działać poszczególne sekcje.

1.Sekcja kulturalno - oświatowa

• Igor Jędrzejczyk
  • Nikola Bartkowska
  • Aleksandra Śmiałek

2. Sekacja sanitarno - porządkowa

• Justyna Gurda
  • Dawid Sumiński
  • Bartosz Gola

3. Sekcja redakcyjna

• Paulina Wojas
  • Aleksandra Książek
  • Klaudia Kalisz

4. Sekcja pomocy koleżeńskiej

• Gabriela Chadzak
  • Weronika Gorzałczany
  • Alicja Drobniak

Należy zaznaczyć, że poczet sztandarowy reprezentował Szkołę Podstawową podczas  Mszy św. i  rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2014/2015. Byli to uczniowie: Nikola Krzyżanowska, Izabela Kurdzielewicz, Weronika Gaik, Agnieszka Zdankiewicz, Jakub Szczęsny i Hubert Macheta. Wszystkim uczniom bardzo serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły i za ich postawę.

Wraz z nowymi wyborami Samorząd ma nowe propozycje i pomysły do realizacji, o czym będziemy informować na bieżąco.

Nowo wybranym członkom życzymy wiele sił do pracy, zapału, motywacji, aby się nie poddawali i stawiali czoło nowym wyzwaniom.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego