Gimnazjalisto czy już wiesz co jesz?

Konkurs szkolny pod hasłem  „Wiem co jem” zorganizowany przez Szkolny Samorząd dobiegł końca.

Jako ostatnia zaprezentowała i przygotowała produkty zdrowej żywności klasa III B gimnazjum. Największą popularnością wśród uczniów cieszyły się „wiosenne kanapki”, ale również koktajl truskawkowy i sałatka owocowa. Każdy uczeń wraz ze smakołykami otrzymał ulotkę informacyjną o promowanych produktach, na której znalazła się także krzyżówka. Hasła wymyślone przez uczniów zachęcały do zdrowego odżywiania: Ser żółty, ser biały na śniadanie doskonały! Zielona sałata dla szkolnego wariata! Itp.

Mamy nadzieję, że Wszyscy Uczniowie Gimnazjum przy organizacji prezentacji i degustacji zdrowej żywności dobrze się bawili i jednocześnie uzupełnili wiedzę na temat zdrowego odżywiania!

Wkrótce ogłoszenie wyników konkursu.