Konkurs wiedzy o Patronie dla uczniów klas IV-VI

Jak co roku uczniowie klas IV-VI  wzięli udział w konkursie, w którym musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością życia i twórczości Patrona Szkoły-Kornela Makuszyńskiego. W wyniku eliminacji klasowych do etapu szkolnego zakwalifikowało się 24 uczniów.

Z klasy 4a: Weronika. Kasza, Patrycja Gaweł, Martyna Cisak, Michał Buczek

Z klasy 4b: Karolina Sokołowska, Ala Drobniak, Ola Śmiałek, Oliwia. Śmiałek, Kaja Rogińska

Z klasy 5: Dominik Buczek, Mateusz Kozakowski, Ola Książek, Weronika Gaik, Dawid Dziadana, Gabrysia Zając

Z. klasy 6a: Natalia Grzybek, Aleksandra Czechowska, Klaudia Kurpacha, Oliwia Bobrowska

Z klasy 6b: Karina Smutek, Wiktoria Gawlik, Patrycja Ćwiek, Julia Jagła, Kasia Idziak

Finaliści konkursu to:

I miejsce – Natalia Grzybek  klasa 6a

II miejsce - Dominik Buczek  klasa 5

III miejsce - Mateusz  Kozakowski  klasa 5

Wszystkim gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas święta szkoły. Laureaci otrzymali je z rąk Pana Dyrektora Ryszarda Kłosa.