Piłkarska kadra czeka

Dzięki współpracy UKS ,,Kosz-Koszyce” i LZS w  Kazimierzy Wielkiej nasi uczniowie, rocznik 2000 i młodsi,  mogli wziąć udział w meczach sparingowo – turniejowych ze swoimi rówieśnikami z Kazimierzy Wielkiej. Ideą tych spotkań było wybranie wspólnej reprezentacji, która weźmie udział w Eliminacjach Wojewódzkich, które odbdą się 04.06.2014r. w Chęcinach.

Do tej pory udało się rozegrać trzy spotkania. Pierwsze miało na celu poznanie się  i  spotkanie to miało charakter towarzyski. Drugie i trzecie mecze miały charakter oficjalny. Zawodnicy  grali 4 x 20 min bez przerwy  (zmiany były ,,lotne”). Pierwszy mecz nasi uczniowie przegrali 12:8, natomiast drugi wygrali w identycznym stosunku. Mecze stały na dość wysokim poziomie, obfitowały w wiele ładnych, szbkich akcji, pięknych bramek i wspaniałych parad bramkarskich. Drużynę UKS ,,Kosz-Koszyce” stanowili uczniowie: Czekaj Dominik, Jędrzejczyk Igor, Nowak Igor, Oracz Bartosz, Przytuła Kamil, Jakóbowski Paweł, Pełka Mateusz, Gałka Tomasz, Macheta Hubert, Kokoszka Bartek, Dziadana Dawid, Świątek Maciej, Zientara Sebastian, Piorun Kamil, Wilk Patryk, Przebieracz Dominik, Szczęsny Jakub, Dziadana Dawid.

Po wspólnych konsultacjach opiekunów drużyn (Piotra Paciucha i Marka Szymańskiego)  do wspólnej reprezentacji zakwalifikowali się następujący  zawodnicy z Koszyc: Dziadana Dawid, Świątek Maciej, Macheta Hubert i Gałka Tomasz. Wszystkim uczestnikom meczów dziękujemy za trud włożony w spotkania, a wybrańcom udanego finału wojewódzkiego.

Marek Szymański