Sportowy Gimnazjalny Flesh

28 lutego koszykarska reprezentacja chłopców  brała udział w Powiatowych Eliminacjach w Koszykówce.

10 i 14 marca jak co roku  Gimnazjum w Koszycach było organizatorem Powiatowych Indywidualnych i Drużynowych Eliminacji w Tenisie Stołowym.

1. 28 lutego 2014r  koszykarska reprezentacja chłopców  brała udział w Powiatowych Eliminacjach w Koszykówce. Zawody rozgrywane były w hali sportowej w Kościelcu. Uczniowie w składzie: Wilk Patryk, Piorun Kamil, Szczepański Jakub, Kozakowski Jakub, Wójcik Kamil, Oracz Krystian,  Zając Szczepan, Zaleśny Arkadiusz, Grudzień Damian, Krzyżanowski Bartosz, Cieślik Grzegorz, Grzywa Kamil, Rusiecki Radosław, Domagała Kamil zajęli III miejsce.

2. 10 i 14 marca 2014r. jak co roku  Gimnazjum w Koszycach było organizatorem Powiatowych Indywidualnych i Drużynowych Eliminacji w Tenisie Stołowym. W naszej hali sportowej gościliśmy uczniów z:  Pałecznicy, Biórkowa Wielkiego, Kościelca, Koczanowa, Klimontowa i Proszowic. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Wilk Patryk, Piorun Kamil, Szczepański Jakub, Zaleśny Arkadiusz, Grudzień Damian, Cieślik Grzegorz i Gurda Adrian. W rozgrywkach drużynowych Gimnazjum z Koszyc zajęło IV miejsce, natomiast w kategorii indywidualnej Damian Grudzień zakwalifikował się do Etapu Rejonowego, który odbędzie w kwietniu w Tarnowie.

Naszym koszykarzom i tenisisto gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Marek Szymański