Indywidualne Biegi przełajowe

7 października 2013 roku, w Parku Miejskim w Proszowicach, odbyły się Powiatowe Eliminacje Jesiennych Indywidualnych Biegów Przełajowych. Wśród uczniów reprezentujących poszczególne szkoły powiatu, nie zabrakło dziewcząt ze Szkoły Podstawowej i z Gimnazjum. Nasze uczennice zmierzyły się z zawodniczkami z Proszowic, Posądzy, Pałecznicy, Ostrowa, Klimontowa, Radziemic.

Składy reprezentacji:

1. Gustak Klaudia

2. Krzyżanowska Nikola

3. Chlebek Gabriela

4. Jaros Gabriela

5. Gołuchowska Ewa

1. Bobrowska Oliwia

2. Głowacz Natalia

3. Pełka Julia

Kl I

1. Cieślik Monika

2.Kuliś Katarzyna

Kl II

1. Książek Kinga

2. Jagła Weronika

3. Bojko Monika

4. Gałka Karolina

Kl III

1. Letner Sabina

Wśród wymienionych wyżej dziewcząt do Finału Wojewódzkiego Jesiennych Indywidualnych Biegów Przełajowych, który odbył się 9 października w Nowym Targu, zakwalifikowały się: Chlebek Gabriela, Bobrowska Oliwia, Głowacz Natalia, Kuliś Katarzyna, Bojko Monika, Jagła Weronika, Książek Kinga. Wszystkim dziewczętom, które brały udział w Powiatowych Eliminacjach i w Finale Wojewódzkim serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie i sportową postawę.

Ewa Lotko