Początek piłkarskiej przygody

26.06.2013r w ramach współpracy sportowej pomiędzy UKS Kosz-Koszyce i opiekunem SKS-u w Pałecznicy p. Andrzejem Ochońskim na obiektach sportowych ,,Orlik” rozegrany został mecz sparingowy w piłkę nożną pomiędzy uczniami klas III i IV SP z Koszyc i Pałecznicy.

Mecz rozgrywany był w sportowej atmosferze w kwartach 9x5min bez przerw. Obydwie drużyny wykazały się ogromną chęcią i zaangażowaniem w grę. Drużynę z Koszyc stanowili uczniowie klas III, którzy już za dwa miesiące stanowić będą klasę sportową: Cisak Martyna, Giec Monika, Gaweł Patrycja, Moliszewski Paweł, Przytuła Kamil, Banaś Artur, Ptasznik Wojciech, Jakóbowski Paweł, Czekaj Dominik, Szywała Maciej, Oracz Bartosz, Tomczyk PATRYK, Gala Kacper, Szczęsny Jakub, Buczek Michał, Jędrzejczyk Igor, Bienias Jakub, Czekaj Mariusz, Jędracha Jakub, Nowak Igor oraz uczniowie klasy czwartej Kokoszka Bartek, Macheta Hubert, Gałka Tomasz  i Dziadana Dawid. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i sportowej rywalizacji.

Marek Szymański