Akademia z okazji ukończenia gimnazjum

W środę 26 czerwca 2013roku odbyła się uroczysta akademia z okazji ukończenia gimnazjum przez uczniów klas trzecich. Podczas uroczystości uczniom zostały wręczone nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz we wszystkich konkursach, w których brali udział w bieżącym roku szkolnym.

Siedmioro uczniów z klas trzecich otrzymało nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny uczniowie otrzymają świadectwa z paskiem. Należą do nich: Patrycja Magiera, Karolina Grzyb, Konrad Wypych , Kamil Chuchmacz, Arkadiusz Szczerba, Grzegorz Ptasznik i Kinga Nowak. Uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz młodszym koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas.