Sukces Marcina !!!

W marcu bieżącego roku szkolnego 16 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego „Olimpus”.

Główne zadanie uczestników polegało na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, który sprawdzał wiedzę oraz umiejętności uczniów w zakresie gramatyki, słownictwa, czytania ze zrozumieniem i wiedzy o kulturze krajów obszaru anglojęzycznego. Wyniki, które otrzymaliśmy pod koniec maja ucieszyły w szczególności Marcina Wojtasika - ucznia klasy II b, który został laureatem tego konkursu. Marcin zajął 7. miejsce na 1265 uczestników w swojej grupie wiekowej. Gimnazjaliści wzięli udział w tej olimpiadzie już szósty raz, a wynik Marcina jest najlepszym wynikiem  w historii naszego gimnazjum. Gratulacje!!!

Anna Król