Udane występy biegaczy

15 maja 2013r na lotnisku aeroklubu nowotarskiego odbyły się Finały Małopolskich Wiosennych Biegów Sztafetowych. Już po raz kolejny swoją obecność na finałach potwierdzają uczniowie z Gimnazjum z Koszyc. W tym roku w zawodach wzięło udział 39 reprezentacji szkolnych reprezentujących powiaty województwa małopolskiego, którzy rywalizowali na dystansie 10x1000m.

Trasa biegu wyznaczona po trawiastym  i nierównym terenie lotniska, oprócz niesprzyjających warunków pogodowych okazała się dużym wyzwaniem dla biegaczy. Nasi uczniowie w składzie: Wojas Adrian, Kapusta Szymon, Grzyb Dawid, Szczerba Arkadiusz,  Ptasznik Grzegorz, Stalmach Krystian, Daniel Andrzej, Chuchmacz Kamil, Kapuśnik Krystian, Grzywa Kamil, Nowak Dominik  ostatecznie sklasyfikowani zostali na 29 miejscu, co w rywalizacji z uczniami reprezentującymi na co dzień kluby sportowe jest dużym osiągnięciem. Naszym biegaczom gratulujemy dobrego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Marek Szymański