Wyniki konkursu na najładniejszą salę lekcyjną

W naszej szkole od 1 września do 31 maja wśród uczniów klas 4 – 6 odbywał się konkurs na najładniejszą salę lekcyjną.

Raz w miesiącu komisja w składzie Pani Dyrektor, opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz dwóch przedstawicieli Samorządu, oceniała sale lekcyjne. Komisja brała pod uwagę czystość klas; wygląd, estetykę i tematykę gazetek oraz wystrój sal stały i okazjonalny. Za każdą kategorię można było uzyskać po 20 punktów, czyli maksymalnie 60 punktów za miesiąc. Wszyscy uczniowie byli bardzo zaangażowani i wspólnie walczyli o pierwsze miejsce. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: klasa Va                              473 p.                         sala nr 15

II miejsce: klasa IVb                            402 p.                         sala nr 18

III miejsce: klasa IVa                           395 p.                         sala komputerowa

IV miejsce: klasa VIa                          370 p.                         sala nr 16

V miejsce: klasa Vb                           365 p.                         sala nr 17

VI miejsce: klasa VIb                          355 p.                         sala nr 56

Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone na apelu. Serdecznie gratulujemy!!!

Anna Calik