O konkursie "Pola nadziei 2012"

Uczniowie Centrum Oświatowego włączyli się w tym roku szkolnym do udziału w konkursie „Pola Nadziei 2012” organizowanym przez „Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza".

Klasy 4-6 wzięły udział w konkursie plastycznym „Żonkil - Żonkilowe pole”, którego celem było narysowanie, namalowanie lub wyklejenie obrazu żonkilowego ogrodu lub żonkilowych kwiatów. Technika wykonania prac była dowolna.

Uczniowie gimnazjum  wcielili się w rolę fotografów i uwieczniali na zdjęciach żonkilowe poletka rozsiane w swoich przydomowych ogródkach.

Wszyscy uczniowie zadali sobie wiele trudu i włożyli dużo pracy w wykonanie swoich dzieł. Rezultatem tego są wspaniałe zdjęcia i obrazki żonkili, które można obejrzeć w galerii zdjęć.

W konkursie udział wzięli:

Klaudia Kurpacha                           (klasa IVa)
Aleksandra Czechowska               (klasa IVa)
Aleksandra Badzioch                     (klasa Va)
Małgorzata Gorzałczany                 (klasa Va)
Marcela Tomal                                (klasa Va)
Julia Pokigo                                     (klasa Vb)
Kamila Żychowska                          (klasa Vb)
Kinga Książek                                   (klasa VIa)
Piotr Przebieracz                              (klasa VIa)

Laura Ptasznik                                  (klasa Ib)
Kinga Nowak                                    (klasa Ic)
Małgorzata Cisak                             (klasa IIIa)
Klaudia Dybała                                 (klasa IIIa)
Natalia Gładysz                                 (klasa IIIa)
Karolina Kozakowska                       (klasa IIIa)
Daniela Letner                                   (klasa IIIa)
Sylwia Nurkowska                             (klasa IIIa)

Prace zostały dostarczone do Hospicjum św. Łazarza. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jeszcze w maju. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu.

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Monika Gazda