Podsumowanie zajęć szachowych – gramy turniej

17 czerwca uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w  turnieju kończącym naukę gry w szachy w tym roku szkolnym. Młodzi  szachiści rozegrali po 5 partii, w czasie których towarzyszyły im  ogromne emocje.

Turniej rozegrany został w systemie szwajcarskim , w tempie 10 minut na zawodnika. Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Gabriela Salamon, II miejsce-  Konderak Wiktor   III miejsce-  Filip Szewczyk

Nagrody w tym dniu otrzymali również uczniowie wyróżniający się podczas zajęć szachowych. W klasie drugiej byli to : Amelia Oziębło, Filip Machnik i Wojciech Zuwała. W klasie trzeciej Wiktor Konderak , Gabriela Salamon i Gabriela Wójtowicz. Wszyscy trzecioklasiści otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobycie umiejętności gry w szachy.