• Odwiedziło nas: 2471950

Nagrody

Konkursy plastyczne, w których biorą udział nasi uczniowie zarówno ze Szkoły Podstawowej, jak i Gimnazjum rozwijają ich zainteresowania oraz pozwalają na doskonalenie różnorodnych technik plastycznych.

W tym roku szkolnym duża grupa uczniów wzięła udział w konkursie plastycznym „20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują”. Wyniki konkursu zarówno z etapu gminnego, jak i powiatowego podane już zostały na stronie internetowej szkoły

Dnia 20 kwietnia 2012 roku podczas apelu wszystkim uczestnikom tego  konkursu zostały wręczone dyplomy za udział, a zwycięzcy, których prace zostały nagrodzone otrzymali małe upominki zakupione przez Urząd Gminy w Koszycach.

Nagrody otrzymali również uczestnicy konkursu plastycznego „Narkotyki i alkohol mnie nie interesują”. Konkurs odbył się w ramach realizowanego Programu Profilaktyki Szkoły.

W Szkole Podstawowej I miejsce zajęła praca Ani Strączek, a  Natalki Cieciury - II miejsce. W Gimnazjum I miejsce zajęła praca wykonana przez Konrada Wypycha, a II miejsce praca Sylwii Nurkowskiej.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursach serdecznie gratuluję i dziękuję za ich zaangażowanie i wkład jaki włożyli w wykonanie prac. Szczególnie gratuluję tym najmłodszym „artystom” z klas 1-3, którzy  rozpoczynają swoją przygodę z malowaniem.

Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Małgorzata Bogdał