WIELKANOCNE PALMY I PISANKI

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w szkole został zorganizowany dla wszystkich chętnych uczniów, konkurs palm i pisanek.

Ogólnie w konkursie wzięło udział 23 uczniów, którzy wykonali łącznie 4 palmy i 15 pisanek (pisanki i kompozycje). W dniu dzisiejszym konkurs został rozstrzygnięty, a oto jego wyniki.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

Palmy

- Nowak Julia i Nowak Igor

Pisanki

I miejsce  Gaik Weronika

II miejsce  Pokigo Julia

II miejsce  Piecuch Małgorzata

III miejsce  Stojak Dagmara

Palmy

I miejsce  Grzybek Barbara

II miejsce  Kozioł Jakub

III miejsce  Zdankiewicz Patrycja

Pisanki

I miejsce    Wypych Konrad

II miejsce   Cisak Małgorzata

III miejsce  Ptasznik Grzegorz

W konkursie udział wzięli również: Jaros Gabriela, Wilk Patryk, Tomczyk Justyna, Cieciura Natalia, Cieślik Monika, Rydlewska Gabriela, Rawecka Sylwia, Zientara Angelika, Grzywna Klaudia, Zarzycka Sandra, Bogdał Adrian.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie, za zaangażowanie i przygotowanie pięknych palm i pisanek.

Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Małgorzata Bogdał