ROK SZKOLNY 2017/2018 JUŻ ZA NAMI…

Koniec roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni. Nastał 22 czerwca - zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Najpierw społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym  zakończeniu roku szkolnego, na które, oprócz uczniów, przybyli zaproszeni goście i rodzice.

W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem i nagrody książkowe, a ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich pociech. Nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy mieli 100 % frekwencji w roku szkolnym. Wszystkie nagrody sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką. Podziękowania i listy gratulacyjne odebrali także przedstawiciele Rady Rodziców.

Uczniowie klas IV – VII Szkoły Podstawowej i gimnazjaliści z klas II – III, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Klasa IV a

Patrycja Grzywna

Wiktoria Maj

Nikola Krzyżanowska

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nauce.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Rok szkolny 2017/2018 już za nami. Radosnych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu.