Noc Niepodległości w naszej szkole……

Kolejną akcją patriotyczną organizowaną w naszej szkole z cyklu Obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę jest Noc Niepodległości dla wszystkich  uczniów Centrum Oświatowego  w Koszycach. W dniu 8.06.2018 w godzinach popołudniowych uczniowie poszczególnych klas wezmą  udział we wspólnej zabawie. Będą mogli wykazać się kreatywnością uczestniczyć  w grze terenowej pt. ,,POLSKA”, miło spędzić czas przy polskich przebojach. Podczas Nocy Niepodległości młodzież obejrzy film historyczny oraz weźmie udział w grze Escape Room - Siódmy element.

Regulamin Nocy Niepodległości:

1. Organizatorem Nocy Niepodległości jest Centrum Oświatowe w Koszycach.

2. Informacje dotyczące organizacji i przebiegu Nocy Niepodległości będą przekazywane przez stronę szkoły(www.koszyce.szkolnastrona.pl).

3.Cele:

- kształtowanie postaw patriotycznych

- popularyzacja wiedzy z zakresu historii narodowej;

- kształtowanie postawy zaangażowania w pielęgnowanie kultury i narodowej tradycji.

4.Noc Niepodległości ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich uczniów Centrum Oświatowego w Koszycach.

5. Przystąpienie do udziału w Nocy Niepodległości jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.