• Odwiedziło nas: 2452017

Julia Duda i Michał Buczek – finaliści Konkursu Biblijnego 2017/2018

21 kwietnia w Wyższym Seminarium Duchowym w Kielcach odbył się finał konkursu biblijnego, którego zakresem wiedzy była Ewangelia św. Marka oraz Księga Tobiasza.

Po eliminacjach szkolnych oraz rejonowych dwóch uczestników z naszej parafii, a zarazem uczniów Gimnazjum w Centrum Oświatowym w Koszycach, Julia Duda z kl. III oraz Michał Buczek z kl. II b zostali zakwalifikowani do finałowego etapu.

O godz. 10.00 oficjalnie rozpoczęto konkurs, który sprawdzał wiedzę a także umiejętność rozumowania czytanego tekstu. Każdy uczestnik dostał swój numer który wskazywał jego miejsce na ogromnej auli seminaryjnej. Konkurs trwał 60 min, jednak większość uczestników skończyła przed czasem.

Po upływie wyznaczonego czasu organizator zakończył zmagania i podziękował wszystkim za udział. W  konkursie startowało 100 osób i była to największa liczba uczestników od paru lat.

Michał Buczek uczeń klasy II Gimnazjum