Warsztaty historyczne – Droga Polski do Niepodległości

24 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbędzie się  kolejne  działanie w ramach obchodów setnej  rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – warsztaty z przedstawicielem IPN. Będzie to lekcja historii dla każdego, przeprowadzona przez  Pana dr Pawła Naleźniaka. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat drogi Polski do Niepodległości.

Regulamin warsztatów historycznych ,,Droga Polski do Niepodległości”

1. Organizatorem warsztatów historycznych ,,Droga Polski do Niepodległości” jest Centrum Oświatowe w Koszycach.

2. Informacje dotyczące organizacji i przebiegu warsztatów historycznych będą przekazywane przez stronę szkoły (www.koszyce.szkolnastrona.pl).

3.Cele:

- popularyzacja wiedzy z zakresu historii narodowej;

- kształtowanie postawy zaangażowania w pielęgnowanie kultury i narodowej tradycji;

- kształtowanie postaw patriotycznych.

4.Warsztaty historyczne mają charakter otwarty i skierowane są do wszystkich uczniów Centrum Oświatowego w Koszycach.

5. Przystąpienie do udziału w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

6.Warsztaty historyczne będą w trzech kategoriach wiekowych:

- klasy I – III Szkoły Podstawowej,

- klasy IV – VI Szkoły  Podstawowej,

- klasy VII Szkoły Podstawowej oraz klasy II-III Gimnazjum.