Wyniki Konkursu Plastycznego na Pisankę Wielkanocną zorganizowanego przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach

Mamy dobre informacje dla uczestników konkursu plastycznego. Znamy już wyniki i jest nam miło, że wśród nagrodzonych prac znalazły się pisanki wykonane przez uczniów z naszej szkoły. Należy podkreślić, że na konkurs wpłynęło 328 prac plastycznych, a pomysłowość ich wykonania można oglądać na zdjęciach. W kategorii wiekowej klas I – III  pośród prac nagrodzonych znalazły się prace naszych uczennic.

Oto wyniki:

II miejsce - Wiktoria Węgrzyn z klasy 3a

III miejsce - Kamila Grzybek z klasy 3b

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za wykonanie pisanek i gratulujemy osiągnięć oraz życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Wyniki konkursu dostępne są na stronie  http://ckproszowice.pl/wyniki-konkursu-plastycznego-na-pisanke-wielkanocna/

Małgorzata Bogdał