FINALIŚCI XXIII KONKURSU BIBLIJNEGO DIECEZJI KIELECKIEJ

Na początku marca w Proszowicach odbył się etap rejonowy XXIII KONKURSU BIBLIJNEGO DIECEZJI KIELECKIEJ, w którym po etapie szkolnym zakwalifikowała się grupa sześciu przedstawicieli, po trzech ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum, by reprezentować naszą szkołę w tym konkursie.

A byli to: Anna Mykała, Filip Kisiel, Marysia Pawełek oraz Katarzyna Bonar, Michał Buczek i Julia Duda. W tegorocznej edycji uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum, mieli do rozważenia Ewangelię wg św. Marka, a także pierwsze rozdziały Księgi Estery oraz Księgi Tobiasza. Do etapu diecezjalnego tego konkursu, zakwalifikowali się uczniowie z gimnazjum: Julia Duda kl. III oraz Michał Buczek kl. IIa. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie diecezjalnym.

Ks. Łukasz