PAMIĘTAMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

Dzień Wszystkich Świętych to czas, kiedy wszyscy udajemy się na cmentarz aby zapalić znicze, postawić kwiaty na grobach naszych bliskich, znajomych, sąsiadów, nauczycieli, żołnierzy i innych nam bliskich. W ten sposób pamiętamy o nich, ale również wspominamy te chwile, kiedy byli pośród nas.

Wspominamy również tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę i za nas. Na koszyckim cmentarzu również znajdują się groby żołnierzy, którzy poświęcili się Ojczyźnie, dlatego pamiętamy o nich i na ich grobach zapalamy znicze. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, jak co roku, wraz z opiekunem zapalili znicze na tych grobach.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego