Biegowy Sukces

4 października 2017 roku w Parku Miejskim w Proszowicach odbyły się Powiatowe Eliminacje Chłopców i  Dziewcząt  w  Sztafetowych Biegach  Przełajowych. Do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie uczennice ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów  z powiatu proszowickiego. Zawodnicy i zawodniczki ze w kategorii Szkół Podstawowych mieli do przebiegnięcia sztafetę  10x800m (dziewczęta) oraz 10x1000m (chłopcy).

W kategorii Gimnazjum dziewczęta biegały na dystansie 10x1000m, natomiast chłopcy rywalizowali na dystansie 10x1500m.Pierwsze dwie sztafety w każdej grupie wiekowej kwalifikowało się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowym Targu. Z naszej szkoły awans wywalczyły dziewczęta  ze Szkoły podstawowej – zajmując I miejsce i dziewczęta z Gimnazjum , które zajęły II miejsce. W kategorii chłopców gimnazjaliści zajęli I miejsce, natomiast chłopcy ze Szkoły Podstawowej IV miejsce. Ogółem w zawodach startowało, w  obu kategoriach 7 szkół. Biegi przyniosły wiele sportowych emocji.

Składy naszych reprezentantów

Skład sztafety dziewcząt – Szkoła Podstawowa

Bartkowska Sandra, Biedak Zuzanna, Gajówka Wiktoria, Gołuchowska Wiktoria, Kakuba Patrycja, Kałat Wiktoria, Konik Wiktoria, Kuś Natalia, Pomietło Izabela, Pypeć Marcelina, Rasała Natalia, Szyller Oliwia

Skład sztafety dziewcząt – Gimnazjum

Chlebek Gabriela, Chlebek Nikola, Duda Julia, Gawor Oliwia, Giec Monika, Grzywna Patrycja, Kalisz Klaudia, Kałat Julia, Koziara Martyna, Miernik Nikola, Ramza Urszula, Śmiałek Oliwia

Skład Sztafety  chłopców –  Szkoła Podstawowa

Dziekan Adrian, Gustak Damian, Gustak Dominik, Kisiel Filip, Kwiecień Jakub, Mendalski Karol, Nowicki Oliwier, Rasała Paweł, Rusiecki  Igor, Zając Bartłomiej

Skład Sztafety  chłopców – Gimnazjum

Buczek Michał, Buczek Dominik, Ciochoń Jakub, Czekaj Mariusz, Grzyb Dawid, Jakóbowski Paweł, Jędracha Kuba, Kokoszka Bartek, Kozakowski Mateusz, Kukułka Bartosz, Stasielak Bartłomiej, Szywała Maciej

Klasyfikacja Szkół Podstawowych - Dziewczęta

1 miejsce - Szkoła Podstawowa  w Koszycach.

2 miejsce - Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich.

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Koniuszy

4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pałecznicy

5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Ostrowie.

6 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach.

Klasyfikacja Szkół Podstawowych - Chłopcy

1 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w Proszowicach.

2 miejsce - Szkoła Podstawowa  w Koniuszy

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Pałecznicy

4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Koszycach

5 miejsce - Szkoła Podstawowa w Ostrowie