Wycieczka uczniów klas 3a i 3b

Dnia 3 kwietnia odbyła się wycieczka uczniów klasy 3 a i 3 b do kina "Planeta", Parku Rozrywki Lililand w Brzesku oraz na warsztaty pieczenia pizzy. W kinie dzieci uczestniczyły w seansie filmowym pt. "Za duży na bajki 2", który przedstawiał wyprawę Waldka wraz ze Staszkiem w Tatry w poszukiwaniu ojca. Po filmie uczniowie udali się do Lililandu, gdzie korzystali z bawialni pełnej atrakcji na trzech poziomach, różnych trampolin oraz basenu z gąbkami. Po dwugodzinnej zabawie dzieci wzięły udział w profesjonalnych warsztatach pieczenia pizzy. Każdy miał okazję samodzielnie przygotować swoją ulubioną pizzę, którą następnie zjadł ze smakiem Dzisiejsza wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wiele uśmiechu, dobrej zabawy, zacieśniła relacje koleżeńskie, oraz zintegrowała zespoły klasowe.