Uczniowie naszej szkoły laureatami XXVII Konkursu Recytatorskiego im. Ludwika Hieronima Morstina

17 listopada 2023 r. w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach odbył się Finał Powiatu Proszowickiego XXVII Konkursu Recytatorskiego im. Ludwika Hieronima Morstina. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Banach, Emilia Maj i Maksymilian Morsztyn. Młodzi recytatorzy są uczniami klasy czwartej. W tej kategorii wiekowej w Finale Powiatowym wzięło udział 40 uczestników.

Nasi uczniowie wspaniale reprezentowali szkołę, recytując poezję. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek, zaś laureaci dyplomy i ciekawe nagrody książkowe ufundowane przez Starostę Powiatu Proszowickiego – Pana Krystiana Hytrosia oraz przez Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice – Pana Grzegorza Cichego.

Wśród laureatów Finału Powiatu Proszowickiego XXVII Konkursu Recytatorskiego im. Ludwika Hieronima Morstina znaleźli się nasi uczniowie.

Amelia Banach – I miejsce

Maksymilian Morsztyn – II miejsce

Serdecznie gratulujemy Amelce i Maksiowi a także dziękujemy całej trójce młodych artystów z naszej szkoły za piękne recytatorskie prezentacje konkursowe.