Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

3 września zadźwięczał dzwonek, oznajmiając początek nowego roku szkolnego 2023/2024. Tego dnia społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym Centrum Oświatowego uczestniczyła w uroczystej Mszy św. celebrowanej przez Księdza Proboszcza Krzysztofa Dziurzyńskiego.

Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Uczestniczyli w niej także: Burmistrz Koszyc – Pan Stanisław Rybak, Przewodniczący Rady Miejskiej – Pan Stefan Czarnecki, Inspektor Oświaty – Pani Monika Molenda, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Monika Czerepak. Panie Dyrektor Aneta Dziedzic – Zemełka i Iwona Wolna – Biały powitały przybyłych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów – szczególnie pierwszoklasistów. Podczas uroczystości Pan Burmistrz przedstawił informacje na temat przeprowadzonych i planowanych inwestycji, życzył uczniom, nauczycielom i rodzicom dobrego roku szkolnego. Dyrekcja zapoznała zebranych z organizacją nowego roku szkolnego i życzyła wszystkim spokojnego i dobrego roku obfitującego w wiele ciekawych wydarzeń. Uroczystość uświetnił wspaniały taniec wykonany przez dziewczęta z klas VII – VIII.

Po części oficjalnej dzieci i uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami. Na szkolnych korytarzach ruch, radość i gwar. Cieszymy się, że znów jesteśmy razem!