Stroikowy zawrót głowy

Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem uczniowie Centrum Oświatowego w Koszycach przygotowują ciekawe prace plastyczne o tematyce świątecznej. Biorą także udział w wielu konkursach.

Również Samorząd Szkolny zaprosił uczniów klas IV-VI i gimnazjalistów do udziału w konkursie „Świąteczny stroik”. Uczniowie przygotowali tak piękne stroiki, że Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli Samorządu Szkolnego miała bardzo trudny wybór. Ostatecznie przyznano dwa pierwsze miejsca dla uczniów z klasy IVa i gimnazjalistów z klasy IIIb. Pozostałe stroiki otrzymały wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali tak oryginalne prace.

Opiekunowie Samorządu Szkonego