Pasowanie na Przedszkolaka

„Przyrzekamy co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą…” Tak przyrzekały dzieci w Przedszkolu podczas Pasowania na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu dzieci. Zaprezentowały to, czego dotychczas nauczyły się w Przedszkolu.

Następnie złożyły Akt Ślubowania, po czym Pani Dyrektor kładąc duży ołówek na ramieniu dziecka pasowała je na Przedszkolaka. Robiło to na dzieciach duże wrażenie, bo z wielkim przejęciem podchodziły do pasowania. Na pamiątkę otrzymały dyplomy, znaczki, a także upominki za pięknie wykonany występ. Uroczystość przedszkolna przebiegała w wesołej atmosferze, choć dla niektórych dzieci było to wielkie przeżycie. Wydarzenie to uświetniła ładna dekoracja wykonana przy pomocy rodziców dzieci. Tego dnia nasze maluchy zostały prawdziwymi Przedszkolakami i na pewno postarają się stosować do zasad obowiązujących w Przedszkolu.

Wychowawcy